Lt / En
Asamblėja (Veikėjų kuriamas scenarijus)
2014.I.18
2014 m. sausio 18 d., šeštadienį, 15 val. ŠMC

ŠMC vykstančioje parodoje „Veikėjų kuriamas scenarijus” Agentūra pristato kontroversijas bei „atvejus” iš savo kaupiamo „sąrašo” ir kviečia diskutuoti klausimu, kaip idėjos gali būti įtraukiamos į meno praktikas. Be parodos „Veikėjų kuriamas scenarijus” ekspozicijos, Agentūra taip pat pristato susitikimų ciklą, kurio metu detaliau nagrinėjami pasirinkti atvejai ir teismų sprendimai.

Parodos uždarymo renginyje Agentūra kviečia analizuoti „Atvejį 002010 („Betmobilio“ kopija)”. Šis atvejis susijęs su Marko Towle’o ir Warner Bros ginču dėl „Betmobilio“ kopijų. Savo automobilių dirbtuvėse „Gotham Garage“ M. Towle atgamino 1:1 „Betmobilio“ kopijas iš 1966 ir 1989 metų Betmano filmų. Jis taip pat prekiavo komplektais, kuriuose esančios detalės leido vartotojams savo automobilius paversti „Betmobilio“ kopijomis. Byloje „DC Comics v. Mark Towle“ JAV Kalifornijos valstijos apygardos teismo teisėjas Ronaldas Lew sprendė, ar M. Towle‘as nukopijavo saugomą filmo personažo išraišką, ar viso labo pasinaudojo bendro pobūdžio idėja, Betmano transporto priemone.

2014 m. sausio 18 d. 15 val. „Atvejis 002010 („Betmobilio“ kopija)” pateikiamas Jūsų vertinimui. Agentūros kvietimu susitikime taip pat dalyvaus įvairių sričių profesionalai: dr. Povilas Blaževičius (žaislų istorikas), Jolanta Chockevičiūtė (teisininkė), dr. Auridas Gajauskas (filosofas), Robertas Daskevičius (buvęs automobilių "tiuninguotojas"), dr. Remigijus Šimašius (teisininkas ir politikas ) ir Julijonas Urbonas (menininkas ir dizaineris).

Asamblėjoje bus diskutuojama anglų kalba.
Kalendorius
Skirkite 1,2% GPM paramą ŠMC
Performansas „Vidujybė neturi būti nuvertinta“
Galva su daug minčių: videoprograma
Marianna Maruyama performansas „Leidimai, arba mylėjimas abiem rankomis“
Kuratoriaus Henko Slagerio paskaita „Kas gali nutikti po tyrimo posūkio mene“
„Menas ir edukacija: bendri veiksmai“ Pokalbis su kuratore ir rašytoja Cecilia Guida
Archyvas