Lt / En
Scanner "Kaip iš gyvenimo padaryti meną (su keleto vaiduoklių pagalba)"
2008.IV.11, trečiadienį, 18.00
Scanner kalbės apie darbus, migruojančius performanso, instaliacijos ir muzikos ribose - nuo mobiliųjų ryšio tinklų skanavimo ir Naujojo himno Europai sukūrimo iki bendradarbiavimo su mados kūrėjais, choreografais, ligoninėmis ir benamiais. Ir papasakos, kaip padaryti tai negeriant kavos, arbatos, alkoholio, nevalgant mėsos ir nerūkant.

“Jis yra labai eksperimentiškas, nes tyrinėja tokias garso sritis, kurios paprastai nenaudojamos muzikoje... jis puikiai jaučia atmosferą“.
Karlheinz Stockhausen - BBC

Robin Rimbaud aka Scanner yra Londone dirbantis menininkas konceptualistas, kurio darbai veikia eksperimentinėse garso, erdvės, vaizdo ir formos teritorijose. Nuo 1991 m. jis aktyviai dirba garso meno srityje - rengia koncertus, kuria instaliacijas ir įrašinėja albumus. Jo albumai Mass Observation (1994), Delivery (1997) ir The Garden is Full of Metal (1998) kritikų karštai sutikti kaip novatoriški ir įkvepiantys šiuolaikinės elektroninės muzikos pavyzdžiai. Neseniai jis sukūrė muziką komedijai Kirikou & Karaba ir rengiasi šešių valandų trukmės šou Of Air and Eye premjerai Londono Karališkuosiuose operos rūmuose 2008-ųjų pabaigoje. Jis yra bendradarbiavęs su daugybe ryškiausių muzikantų ir menininkų, tokių kaip Bryan Ferry, Radiohead, Laurie Anderson, The Royal Ballet, Steve McQueen, Philips Design, Mike Kelley ir Douglas Gordon. Jo darbai žinomi JAV, Pietų Amerikoje, Azijoje, Australijoje ir Europoje.


Naujausias žurnalo ŠMC Interviu numeris, kuris bus pristatytas garso meno parodų atidarymo proga birželio 6 d., taip pat skirtas meno/muzikos/garso temoms.

ŠMC/Pokalbiai kavinėje vyksta Šiuolaikinio meno centro ir ŠMC kavinės bendradarbiavimo dėka.
Galerija
Kalendorius
14-osios Baltijos trienalės ekskursijų programa. Rugpjūtis
BT14 EDU: Radikali sodininkystė #2 Miestas: kultivuotas, uždraustas, sulaukėjęs
BT14 EDU: You and I, You and Me
BT14 EDU: Performansas kaip priemonė demokratijai
„Džiaugsmo istorija, 4-oji dalis“ skelbia menininkus ir projekto pradžią
Tapatybėms gimstant. Kūrybinės dirbtuvės 10–18 metų moksleiviams
Archyvas